-50%
MIDDELKOOP, A.S. e.a. - Regels om van te houden (licht beschadigd)
Artikelnummer: 9789087183516 OverzichtLICHT BESCHADIGD !! - Van deze titel zijn enkele licht beschadigde exemplaren beschikbaar.
De beschadiging is altijd uitwendig en bestaat meestal uit een deukje en/of krasje in de kaft of een vouw in een blz of i.d.
De boeken zijn altijd compleet, het zijn dus geen misdrukken. Deze boeken worden met ca. 50% korting aangeboden. OP=OP!
A.S. Middelkoop | J. Kloosterman | regels om van te houden.
Lessen van Augustinus voor jongeren.
Wat kun jij leren van Augustinus als het gaat om christen-zijn in een wereld waar je alles kunt krijgen? Waar kies jij voor, als er geen grenzen zijn? Hoe ga jij om met je vrienden? En met je geld? Augustinus was een groot en gelovig denker. Hij dacht diep na over het leven. De Bijbel vormde zijn bron en uitgangspunt. Tegelijkertijd was hij ook een praktisch man. Met vrienden sprak hij over het christelijke leven en de keuzes die daarbij horen. Wat hij leerde, schreef hij op in een zogeheten (leef)regel voor kloosterlingen. In dit boekje ontdek je dat de inzichten van Augustinus veel handvatten bieden voor jouw leven. De auteurs hebben bij elke regel een concrete en praktische toelichting geschreven over de manier waarop jij deze oude tips van Augustinus vandaag kunt gebruiken. Laat je inspireren door Augustinus met regels om van te houden.
ISBN: 9789087183516
Paperback - De Banier - 127 pag.