-60%
EWIJK, Henk-Jan van - Cors en de stuurmanhond (licht beschadigd)
Artikelnummer: 9789463350716 OverzichtLICHT BESCHADIGD !! - Van onderstaande titels zijn één of enkele licht beschadigde exemplaren beschikbaar.
De beschadiging is altijd uitwendig en bestaat meestal uit een deukje en/of krasje in de kaft of een vouw in een blz of i.d.
De boeken zijn altijd compleet, het zijn dus geen misdrukken. Deze boeken worden met ca. 50% korting aangeboden. OP=OP!
Henk-Jan van Ewijk | cors en de stuurmanshond | jeugd | blindengeleidehond | waar gebeurd.
Als Cors op een dag thuiskomt, zit moeder aan de telefoon. Ze praat over hondenvoer en een bench. Dat is vreemd, want ze hebben helemaal geen hond… Mama doet er niet heel geheimzinnig over: misschien krijgen ze een pup. Geen gewone, maar een bijzondere. Cors is eerst heel enthousiast, maar zijn vriend Gideon vindt het helemaal niets. Gideon wil zelfs niet meer komen spelen als de pup er is. Hoe lossen de jongens dat op? Welke rol speelt het orgel daarbij? En Nina, dat prachtige, mooie, geweldige hondje, dat blindengeleidehond gaat worden…?
Lees het zelf in dit (waargebeurde) verhaal voor jongens en meisjes.
ISBN: 9789463350716
Gebonden - Uitgeverij Om Sions Wil - 126 pag.